KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller/akvareller 16714571

nr 1671 4571

Pasteller/akvareller

8 st, Stig Rydén (1910-1992), Sverige. Signerad, Krokinteriörer, yttermått inklusive ram: 24x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 januari 2025
kl 19:52:23

3/1 19:03:58 1      Vinnande bud