KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller/akvareller 16714571
nr 1671 4571
Pasteller/akvareller
8 st, Stig Rydén (1910-1992), Sverige. Signerad, Krokinteriörer, yttermått inklusive ram: 24x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:52:23
3/1 19:03:58